فروش در ارزهای دیجیتال عمیق تر شد: بیت کوین به سطح 25 هزار سقوط کرد

1245
فرشید نورزاده

پس از اینکه قانونگذاران ایالات متحده بایننس را به نقض های متعدد متهم کردند، بیت کوین بیش از 5 درصد سقوط کرد.

بر این اساس، بیت کوین به 25.388 دلار کاهش یافت، در حالی که اتریوم سطوح 1.778 دلار را آزمایش کرد. پس از این عقب نشینی ها، با بهبودی جزئی، بیت کوین با خریداران خود با قیمت 25.800 دلار و اتریوم با قیمت 1.815 دلار دیدار می کند.

بتول یاووز، تحلیلگر بخش تحقیقات Bitay، گفت که روندی که حدود سه ماه پیش با شکایت CTFC (کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده) از صرافی Binance و مدیر عامل آن CZ به دلیل نقض مقررات آن آغاز شد، با شکایت دیروز SEC عمیق تر شد.

در طول فرآیندهای دعوی قضایی به دلیل فقدان مقررات، ارزش بازار پول کریپتو با شکایتی که دیروز توسط SEC ارائه شد، حدود 5 درصد کاهش یافت.

با نگاهی به جزئیات این دعاوی، در دادخواست قبلی CTFC، ادعا شد که مدیر عامل بایننس CZ به طور مستقیم یا غیرمستقیم با 300 حساب و دارایی مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین در بایننس معامله کرده است و بدون مجوز فروخته شده است.

در پرونده SEC، مشابه بحران FTX، این ادعاها مبنی بر اینکه CZ از سرمایه های میلیارد دلاری مشتری استفاده کرده است، در فعالیت های سرمایه گذاران دروغ گفته و میلیاردها دلار به شرکت دیگری تحت کنترل CZ منتقل شده است به عنوان مهمترین موضوعات مطرح شد.

اگرچه ادعا می شود که این مورد در اظهارات بایننس بی اساس است، فروش وحشتناک همچنان بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد.

در پرونده، همراه با ارز رمزنگاری محلی بایننس، این ادعا که SOL، ADA، MATIC، COTI، ALGO، FIL، ATOM، SAND، AXS و MANA که قبلاً در هیچ دعوی قضایی ذکر نشده است، دلیل اصلی کاهش شدید در این ارزهای دیجیتال.

منبع: doviz.com
پیشنهادات