سینان اوگان تصمیم خود را گرفت: نامزد مورد حمایت خود را در دور دوم اعلام کرد

2306
فرشید نورزاده

سینان اوغان که نامزد ریاست جمهوری ائتلاف آتا در انتخابات 14 مه بود، اعلام کرد که از رجب طیب اردوغان، رئیس حزب عدالت و توسعه در انتخابات 28 مه حمایت خواهد کرد.

سینان اوگان رسما اعلام کرد که از اردوغان در دور دوم انتخابات که در 28 می برگزار می شود، حمایت خواهد کرد.

نکات مهم اظهارات سینان اوگان به شرح زیر است:

"همانطور که همه می دانیم، انتخاباتی که در 14 مه برگزار شد، همانطور که پیش بینی کرده بودیم، به دور دوم رسیده است. ما با کسب 5.2 رای در انتخابات نقش موثری ایفا کردیم. مایلم از اجزای اتحاد آتا، مدیران حزب تشکر کنم. من از داوطلبان اوگان تشکر می کنم و می خواهم محبت، احترام و تشکر خود را به همه شهروندانم که علیرغم نظرات متفاوتی که نسبت به ما دارند به ما ایمان دارند، ابراز کنم.

مردم ما پوسترها، بنرها، بروشورها را از وب سایت ما دانلود کرده و در خانه ها، محل کار، وسایل نقلیه، خیابان ها و خیابان های خود آویزان کردند. به خصوص جوان های ما سیل عشق شدند. من از همه آنها تشکر می کنم.

ما از اردوغان حمایت خواهیم کرد

دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در 28 می 2023 از اهمیت حیاتی برخوردار است. ما با پایگاه خود، حامیانمان، اجزای اتحاد ATA مذاکره کردیم. ما با رجب طیب اردوغان، نامزد ائتلاف مردمی و کمال قلیچداراوغلو، نامزد ائتلاف ملت، در دور دوم انتخابات که در 28 می 2023 برگزار می شود، دیدار کردیم.

ابتدا تاکید می کنم که ما خطوط قرمز خود را بدون چانه زنی، تعامل و تعهد بیان کرده ایم. دیدارهای ما با هر دو نامزد با دولتمردی و ادب متقابل انجام شد. در نتیجه این مذاکرات و رایزنی‌ها و پیام‌های مردمی، اعلام می‌کنم که از رجب طیب اردوغان، نامزد ائتلاف خلق، در دور دوم انتخابات حمایت خواهیم کرد. من از رای دهندگانی که به ما رای دادند می خواهم از آقای رجب طیب اردوغان حمایت کنند.

ای کاش تصمیمی که بدون هیچ چشم داشتی در چارچوب اصول کمالیستی و ناسیونالیستی خود گرفته ایم به نفع ملت بزرگ ترکیه باشد، با سلام و احترام به شما سلام می کنم».

منبع: doviz.com
پیشنهادات