سخت ترین افزایش ارزهای دیجیتال در سه ماه گذشته

2084
فرشید نورزاده

با پایان دادن به روند نزولی که از ماه آوریل ادامه داشت، بیت کوین با ثبت شدیدترین افزایش در سه ماه گذشته به سطح 29 هزار دلار رسید.

بیت کوین، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه بلک راک، و پس از آن یکی دیگر از غول های مدیریت صندوق، شرکت های Fidelity، با برداشت های جدی از SEC و FED در هفته قبل، 24800 دلار را با برداشت های جدی از SEC و FED در هفته قبل، و سپس یکی دیگر از غول های مدیریت صندوق، شرکت های Fidelity، به ETF بیت کوین تبدیل کردند و تصور در بازار ناگهان مثبت شد. .

بازار ارزهای دیجیتال که ساختاری فوق‌العاده منعطف دارد و بازاری است که سریع‌ترین واکنش را به تحولات نشان می‌دهد، به سرعت این تحولات را خرید و مجموعه خوبی را برای ظاهر بی‌حجم و راکد خود در دوره اخیر ایجاد کرد.

آلپر سامت یوراک، تحلیلگر بخش تحقیقات Bitay نیز 24 ساعت گذشته بازار ارزهای دیجیتال را ارزیابی کرد.

بر این اساس، یوراک در این خصوص اظهار داشت:

چرا با این خبر بیت کوین در حال حاضر بیش از 15 درصد در پنج روز افزایش یافته است؟ سوال به ذهن می رسد مهمترین جزئیات در اینجا شرکت BlackRock است. زیرا همانطور که بیان کردیم بلک راک بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه در جهان است و اپلیکیشن بلک راک می تواند موجی از "برنامه های ETF" را راه اندازی کند.

دلیل دیگر رد نشدن درخواست بلک راک است. به طور کلی، این نظر که "بلک راک درخواستی برای رد شدن نمی کند" حاکم است و بنابراین انتظارات مثبت نیز خریداری می شود. تحول دیگر این است که حجم و قیمت بسیار جدی در GBTC، صندوق بیت کوین شرکت Grayscale، که مدت هاست روی بیت کوین سرمایه گذاری می کند، وجود دارد. حرکت در این صندوق که رشد سه روزه آن بیش از 30 درصد است در حال حاضر قیمت گذاری است که درخواست بلک راک تایید می شود. در صورت تایید، درخواست GBTC به SEC تاثیر مثبتی خواهد داشت، بنابراین GBTC به یک ETF تبدیل می شود. به نظر می رسد این حرکت در صندوق های سرمایه گذاری در سه تا پنج روز گذشته منجر به قیمت بیت کوین شده است. به همین دلیل، چشم انداز کوتاه مدت مثبت به نظر می رسد. در صورت تایید درخواست، شتاب افزایش ممکن است حتی بیشتر شود. با این حال، این یک عامل مهم است که به خاطر داشته باشید که در صورت رد، برداشت‌های شدید نیز ممکن است رخ دهد.»
آلت کوین ها چطور؟

این حرکت در صندوق های بیت کوین و قیمت بیت کوین نیز باعث بهبود آلت کوین ها شد. اگرچه تسلط بیت کوین همچنان در حال افزایش است و آلتکوین ها را سرکوب می کند، حرکت قوی و جریان های پولی باعث شده آلت کوین هایی مانند KDA، BCH، LINA، FLOW و PEPE 20% تا 30% افزایش پیدا کنند. در چشم انداز کلان جهانی، چشم ها به ارائه نیم دوره ای پاول، رئیس فدرال رزرو امروز به کنگره خواهد بود. به‌ویژه پیام‌هایی که سیاست پولی می‌تواند در مورد استراتژی‌های آتی بدهد و سیگنال‌های مربوط به ریسک‌های رکود در اقتصاد آمریکا را با دقت دنبال می‌کند. سخنرانی های فالکون ممکن است باعث از دست دادن شتاب در بازار ارزهای دیجیتال شود. با این حال، در کوتاه مدت نگاه ها به برنامه های SEC و ETF خواهد بود.

منبع: doviz.com
پیشنهادات