تغییر سیستم شارژ کردن استانبول کارت ( کارت متروبوس و مترو )

4748
فرشید نورزاده

بیانیه مهمی در مورد کاربران استانبول کارت بیان شد. بیان شد که ضمن به روز رسانی سیستم، تغییراتی در رویه های شارژ استانبول کارت نیز ایجاد شد.

اپلیکیشن موبایلی که اغلب توسط شهروندان استانبول کارت استفاده می شود، به روز شده است. در محدوده بسته جدید ارائه شده برای اندروید و iOS، بارگذاری خودکار TL نیز ارائه می شود. BELBİM که قصد دارد حمل و نقل راحت تری را به کاربران ارائه دهد، نوآوری هایی را برای افزایش امنیت کاربر انجام داده است. در اینجا تمام جزئیات در مورد موضوع…

آپلود خودکار انجام خواهد شد

یک نوآوری برای استانبول کارت ساخته شده است که اغلب توسط شهروندانی که می خواهند حمل و نقل را در استانبول فراهم کنند استفاده می شود. گفته شد در حالی که به روز رسانی جدید برای اپلیکیشن موبایلی که در آن از کارت های حمل و نقل عمومی استفاده می شود، شارژ خودکار  ارائه شده است. علاوه بر این، هنگامی که موجودی کارت به زیر یک حد معین می رسد، به طور خودکار شارژ می شود.

علاوه بر فرآیندهای شارژ خودکار ، ویژگی های جدیدی نیز برای افزایش امنیت کاربران ارائه می شود. تعداد لاگین های ناموفق ایجاد شده توسط کاربران هنگام ورود به برنامه نیز اکنون نمایش داده می شود. در این زمینه، خدمات ایمن تر با تلاش های بهبود عملکرد برای اندروید و iOS ارائه خواهد شد. نوآوری های معرفی شده در نسخه 38.3 مگابایتی Istanbulkart Mobil 3.1.6 به شرح زیر است:

شارژ خودکار 

در صورت کاهش موجودی به زیر مقدار مشخص، پرداخت ها به صورت خودکار تمدید می شود. در این زمینه، پیاده سازی شده است که مشتریان می توانند سفارشات شارژ  خودکار را ایجاد کنند.

نمایش ورودی ناموفق

ورود ناموفق کاربرانی که از برنامه استفاده می کنند اکنون می توانند در صفحه اصلی نمایش داده شوند. می توانید بفهمید که چند بار ناموفق وارد سیستم شده اید.

دوره جدید در استانبولکارت

اپلیکیشن موبایلی که با موضوع «Istanbul Loves You» توسعه یافته است نیز خدمات راحت تری را در اختیار کاربران قرار می دهد. با تطبیق استانبول کارت موبایل با هویت برند جدید، می توان از آن هم در حمل و نقل عمومی و هم در فروشگاه های مختلف با پشتیبانی Mastercard استفاده کرد. کاربران استانبول کارت می توانند از تخفیف ها و کمپین های مختلف و همچنین حمل و نقل بهره مند شوند.

منبع: karar.com
پیشنهادات