تخفیف بیت کوین 3000 امتیازی در تراکنش های Binance.US

2185
فرشید نورزاده

قیمت بیت کوین در Binance.US، زیرمجموعه ایالات متحده بایننس، به زیر 27000 دلار سقوط کرد.

در حالی که بیت کوین در حال حاضر در بازارهای جهانی در حد 30000 دلار است. معامله با تخفیف حدود 3000 دلار در Binance.US آغاز شد.

بیت کوین تنها ارز دیجیتالی نبود که با تخفیف در پلتفرم Binance.US معامله می شد.

بر این اساس، با نگاهی به لیست مشاهده شد که اتریوم نیز زیر 1690 دلار معامله می شود و قیمتی حدود 200 دلار با تخفیف دارد. همچنین، برخی از استیبل کوین‌ها، مانند USDT، با قیمت 0.915 دلار در Binance US معامله می‌شوند.
بنابراین، چرا بیت کوین در Binance ایالات متحده با تخفیف معامله می شود؟

همانطور که مشخص است، بایننس ایالات متحده در تاریخ 9 ژوئن به دلیل برخی تحریم های اعمال شده توسط این شرکت جهانی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) سپرده های دلاری را در این پلتفرم متوقف کرد. این بدان معنی است که ارزهای رمزنگاری شده تخفیف خورده را فقط می توان با هر دلاری که قبل از تعلیق در حساب موجود بود خریداری کرد.

علاوه بر این، با سقوط Binance در کنترل SEC، برخی از کاربران شروع به ترس از این دارند که Binance US نیز به زودی برداشت USD خود را متوقف کند. بیان شده است که این امر باعث می شود که کاربران برای خروج از موقعیت USD خود، دارایی های رمزنگاری شده را زیر ارزش بازار خریداری و بفروشند.

طبق ایمیلی که از طرف Binance ایالات متحده برای مشتریان ارسال شده است، آخرین روز برای برداشت USD ۲۰ جولای خواهد بود.

از سوی دیگر، در اواخر ماه مه، وضعیت مشابهی با دلار استرالیا در پای استرالیایی بایننس رخ داد و ارائه‌دهنده پرداخت شخص ثالث این شرکت کانال‌های ورود و خروج فیات خود را بست.
از سوی دیگر، قیمت بیت کوین در بایننس در مقایسه با قیمت های نقدی جهانی در هنگام معامله در برابر دلار استرالیا، 20 درصد عقب نشینی را تجربه کرد.

منبع: doviz.com
پیشنهادات