تحقیقات دیگری علیه بایننس آغاز شد

3270
فرشید نورزاده

کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) دفاتر Binance در این کشور را به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد تجارت مشتقات داخلی صرافی ارز دیجیتال که اکنون از بین رفته است، بازرسی کرد.

دفاتر Binance در استرالیا توسط رگولاتور به عنوان بخشی از تحقیقات مشتقات مورد بازرسی قرار گرفتند.

شاهدان این موضوع فاش کردند که ASIC روز سه شنبه دفتر Binance استرالیا را جستجو کرد.

تحقیقات ASIC بر جنبه‌های مختلف معاملات مشتقات Binance استرالیا، از جمله طبقه‌بندی مشتریان خرده‌فروشی و عمده‌فروشی متمرکز است.

در ماه آوریل، بایننس تصمیم خود را برای بستن صرافی مشتقات محلی خود در حالی که به فعالیت پلتفرم اسپات خود ادامه می دهد، اعلام کرد. این شرکت قبلاً موقعیت های مشتقات برخی از کاربران استرالیایی را به دلیل طبقه بندی نادرست آنها به عنوان سرمایه گذار عمده فروشی بسته بود.

ASIC قبلا مجوز بایننس استرالیا را برای تجارت مشتقات لغو کرده بود. با این حال، رگولاتور از ارائه جزئیات دقیق در مورد جستجوها خودداری کرد و اظهار داشت که تحقیقاتش در مورد Binance همچنان ادامه دارد.

بایننس با تایید مجدد تعهد خود به رعایت استانداردهای نظارتی و همکاری با مقامات محلی برای ارائه خدمات به کاربران در استرالیا به روشی کاملاً مطابق پاسخ داد.

این واقعیت که بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، با نظارت نظارتی و تحقیقات در سرتاسر جهان مواجه است، همچنان بزرگترین نگرانی سرمایه گذاران کریپتو در کوتاه مدت است.

منبع: doviz.com
پیشنهادات