بیت کوین از مرز 30 هزار دلار گذشت: آیا رشد ارزهای دیجیتال ادامه خواهد داشت؟

2168
فرشید نورزاده

با رشد صنعت کریپتو در روزهای اخیر، بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر حجم تراکنش، از مرز 30 هزار دلار فراتر رفته است. بنابراین، آیا ارزهای دیجیتال به رشد خود ادامه خواهند داد؟

بیت کوین که پس از انتشار اخبار صندوق قابل معامله در بورس (ETF) با روی آوردن سرمایه گذاران به موقعیت خرید وارد روند صعودی شد، به بالاترین سطح خود از ماه آوریل رسید.

پس از رسیدن به بالاترین سطح خود از اواسط آوریل، بیت کوین نیز برای سومین روز متوالی در برنامه بلک راک برای ایجاد یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین افزایش یافت.

بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، هفته گذشته برای یک صندوق مشترک درخواست داد که به سرمایه گذاران اجازه می دهد سهام در طبقه دارایی را خریداری کنند.

وال استریت ژورنال همچنین روز سه شنبه نوشت که EDX Markets، یک صرافی رمزنگاری با حمایت Citadel Securities، Fidelity و Schwab راه اندازی شده است.

بازار جهانی ارزهای دیجیتال به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار توسط رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده هدف قرار گرفته است. اوایل این ماه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال مانند Coinbase و Binance شکایت کرد.
از ابتدای سال 81 درصد افزایش داشته است

بیت کوین، بزرگترین و شناخته شده ترین ارز رمزنگاری شده جهان از نظر ارزش بازار، آخرین بار پس از رسیدن به بالاترین رقم 29881 دلار در روز چهارشنبه، با 5.5 درصد افزایش به 30755 دلار رسید. بنابراین، رشد بیت کوین از ابتدای سال تقریباً 81 درصد بوده است.

ادوارد مویا، تحلیلگر ارشد بازار در OANDA گفت: «این رالی با درخواست BlackRock برای یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین آغاز شد و دیگران اکنون آن را دنبال می کنند. "
"برای ادامه راهپیمایی، باید اخبار خوبی از SEC وجود داشته باشد."

مویا، با این حال، گفت که "شتاب بیت کوین ممکن است کمی بیشتر طول بکشد" و هشدار داد که صنعت "باید خبرهای خوبی از SEC داشته باشد تا هدف رالی پایدار در اواسط 30 هزار دلار مشاهده شود".

منبع: doviz.com
پیشنهادات