آنالیز ریپل (XRP) و سولانا (SOL).

19980
فرشید نورزاده

با انتشار خبر افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره FED و دیدگاه شما مبنی بر کاهش نرخ بهره در سال جاری، یک حرکت صعودی در آلت کوین ها مشاهده شد.

در روزهای اخیر، اخبار ورشکستگی برخی بانک ها و کاهش شدید قیمت سهام، گزینه افزایش مجدد علاقه سرمایه گذاران نهادی به دارایی های کریپتو را نشان می دهد. با چنین جریان سرمایه ای، افزایش هایی مشابه با رالی گاوی که در سال های 2020-2021 تجربه شد را می توان تجربه کرد. 

در روزهای اخیر، اخبار ورشکستگی برخی بانک ها و کاهش شدید قیمت سهام، گزینه افزایش مجدد علاقه سرمایه گذاران نهادی به دارایی های کریپتو را نشان می دهد. با چنین جریان سرمایه ای، افزایش هایی مشابه با رالی گاوی که در سال های 2020-2021 تجربه شد را می توان تجربه کرد.
ریپل (XRP)

Ripple (XRP) که به دلیل فرآیند دعوای حقوقی جاری با SEC از سرمایه گذاران دور نگه داشته شده و توسط بسیاری از صرافی های ارزهای دیجیتال از لیست خارج شده است، نشان می دهد که می تواند به روزهای گذشته خود بازگردد. Paul Grewal، مشاور عمومی Coinbase، با مشاور عمومی Ripple صحبت کرد و اظهارات مثبتی را بیان کرد و این دیدگاه را تقویت کرد که Coinbase ممکن است XRP را دوباره فهرست کند. تجربه چنین وضعیتی ممکن است یک اثر دومینویی در دیگر صرافی‌های رمزنگاری ایجاد کند که منجر به افزایش شدید قیمت‌های ریپل (XRP) با جریان‌های سرمایه بالا می‌شود. ریپل (XRP) که در حال حاضر با خریداران خود در سطح 0.461 ملاقات می کند، به حرکت خود در زیر سطح 0.475 که میانگین متحرک 20 روزه است و سطح 0.467، میانگین متحرک 50 روزه ادامه می دهد. سطوح حمایتی مهم برای ریپل (XRP) را می توان به عنوان سطوح مقاومت محوری فیبوناچی روزانه 0.454 و 0.450 مشاهده کرد، در حالی که سطوح مقاومت مهم را می توان به عنوان سطوح مقاومت محوری روزانه Fibinacci 0.466 و 0.470 مشاهده کرد.
پژمرده شدن

سولانا (SOL) همچنان به افزودن‌های جدید به فناوری شبکه خود برای جبران واکنش‌های منفی که به دلیل قطعی شبکه برای مدت طولانی با آن مواجه شده بود، ادامه داد. سولانا که با شرکت‌های مختلف امنیت سایبری در این زمینه ملاقات و پشتیبانی دریافت کرد، اظهار داشت که با همکاری هلیوم (HNT) تلفن‌های خود را در تاریخ 4 می عرضه خواهند کرد. علیرغم عرضه این محصول جدید و تبلیغات در بسیاری از پلتفرم ها، سولانا نتوانست توجه زیادی را در شبکه های اجتماعی به خود جلب کند. این نشان می‌دهد که سولانا، که اعتماد سرمایه‌گذاران را در طول ورشکستگی FTX از دست داده بود، برای جلب توجه دوباره تلاش می‌کرد و سرمایه‌گذاران جدید ترجیح می‌دادند به دارایی‌های کریپتو متفاوت روی بیاورند. سولانا که در ژانویه 2023 به سطح 8 دلار کاهش یافت و از فوریه 2023 سعی کرد در باند 20-25 دلار حرکت کند، با خریداران خود با قیمت 21.95 دلار ملاقات می کند. سطوح حمایت پیوت روزانه فیبوناچی 21414 دلار و 21087 دلار و سطوح مقاومت پیوت روزانه فیبوناچی 22472 و 22799 را در نظر بگیرید.

 

منبع: doviz.com
پیشنهادات