سیاست حفظ حریم خصوصی برای DOVIZPANEL.COM

تاریخ اجرایی: ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۳

1. مقدمه

با تشکر از استفاده شما از DOVIZPANEL. ما به حفاظت از حریم خصوصی شما و اطمینان از امنیت اطلاعات شخصی شما متعهد هستیم. این سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح می‌دهد که چگونه ما اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده، افشا و حفاظت می‌کنیم.

به عنوان شرکت محدود RONİ REKLAM MATBAACILIK MEDYA E-TİCARET VE PAZARLAMA ("شرکت ما" یا "RONİ REKLAM")، شما به عنوان بازدید کننده وب سایت www.dovizpanel.com، به موجب ماده 6698 قانون حمایت از اطلاعات شخصی ("قانون حمایت از اطلاعات") حساسیت بیشتری را در خصوص پردازش و حفاظت از اطلاعات شخصی خود از طریق این قانون و مقررات فرعی آن اعمال می‌کنیم.

2. اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم

اطلاعات توسط کاربر ارائه شده: ممکن است اطلاعاتی که به صورت مستقیم در هنگام استفاده از خدمات ما ارائه می‌دهید، جمع‌آوری کنیم. این ممکن است شامل اطلاعات شخصی مانند نام، آدرس ایمیل و هر اطلاعات دیگری باشد که به طور داونتان ارائه می‌کنید.

ما اطلاعات بازاریابی شما (سوابق کوکی، اطلاعات استفاده) را از طریق کوکی‌ها جمع‌آوری کرده و آن‌ها را به شرکای تجاری ما در ترکیه و/یا خارج از کشور انتقال می‌دهیم.

اطلاعاتی که به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شوند: ممکن است اطلاعات خاصی به صورت خودکار هنگام استفاده از خدمات ما جمع‌آوری کنیم. این ممکن است شامل آدرس IP، نوع مرورگر، سیستم عامل و اطلاعات استفاده شما باشد.

3. چگونگی استفاده از اطلاعات شما، از جمله داده‌های کاربر Google

ما از اطلاعات جمع‌آوری شده، از جمله داده‌های کاربر Google، برای مقاصد زیر استفاده می‌کنیم:

  • ارائه و بهبود خدمات ما.
  • پاسخ به درخواست‌ها یا پرسش‌های شما.
  • شخصی‌سازی تجربه شما.
  • ارتباط با شما، از جمله ارسال به‌روزرسانی‌ها، خبرنامه‌ها و مواد تبلیغاتی.
  • رعایت تعهدات قانونی.

4. اشتراک‌گذاری اطلاعات

ما اطلاعات شخصی شما، از جمله داده‌های کاربر Google، را به شرکای سومی که به ما در عملیات خدمات ارائه می‌کنند، در تشغیل خدمات ما، انجام کسب و کار ما یا خدمت به شما کمک می‌کنند، اشتراک می‌گذاری نمی‌کنیم. با این حال، ممکن است اطلاعات شما را با ارائه‌دهندگان خدمات شخص ثالث به اشتراک بگذاریم که به ما در تشغیل خدماتمان، انجام کسب و کارمان یا خدمت به شما کمک می‌کنند.

5. انتخاب‌های شما

شما حق دارید به:

  • دسترسی، اصلاح یا حذف اطلاعات شخصی خود، از جمله داده‌های کاربر Google.
  • عدم دریافت ارتباطات تبلیغاتی.
  • غیرفعال کردن کوکی‌ها یا مکانیسم‌های پیگیری.

6. امنیت

ما اقدامات امنیتی منطقه‌ای را اجرا می‌کنیم تا از دسترسی یا افشای غیرمجاز به اطلاعات شما جلوگیری کنیم.

7. تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی

ممکن است این سیاست حفظ حریم خصوصی را از زمان به زمان به‌روز کنیم. نسخه جاری همیشه در وب‌سایت ما با تاریخ اجرایی در دسترس خواهد بود.

8. تماس با ما

اگر سوالی یا مشکلی در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی یا روش‌های ما در مورد داده‌ها دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تحت آدرس ایمیل [email protected] یا از طریق فرم تماس روی وب‌سایت ما.